مهره ماسوره

مهره ماسوره

مهره ماسوره استیل

یکی از اجزای جدایی ناپذیر شبکه‌های لوله کشی استیل است که نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. درست است که وظیفه اصلی مهره ماسوره استیل اتصال دو لوله به یکدیگر است ولی با سایر اتصالات متفاوت می‌باشد. مهره ماسوره انواع مختلفی دارد و از فلزات مختلفی ساخته می‌شود. در این مقاله قصد داریم به تشریح انواع مهره ماسوره استیل بپردازیم و کاربرد آن در صنعت را نیز بررسی کنیم. پس اگر به دنبال اطلاعات بیشتر درباره مهره ماسوره استیل هستید تا انتها با ما همراه باشید.

مهره ماسوره چیست؟

مهره ماسوره استیل نوعی اتصال ایمن، دقیق و نیمه دائمی است که دو لوله را با قابلیت باز و بست به یکدیگر متصل می‌سازد. با استفاده از مهره ماسوره استیل می‌توان بدون ایجاد برش در لوله‌ها، اتصالات را جدا کرد و در صورت نیاز می‌توانید به راحتی بخشی از شبکه را تعویض نمایید. جدا شدن آسان  مهره ماسوره استیل این امکان را می‌دهد که هر زمان که نیاز به جداسازی بخشی از شبکه لوله بود، بتوان این کار را به راحتی انجام داد.

قسمت‌های مختلف مهره ماسوره استیل

مهره ماسوره استیل دارای ۳ بخش می‌باشد. این سه بخش متشکل از  یک انتهای بدون رزوه، یک انتهای رزوه دار و یک مهره است. دو قسمت انتهایی مهره ماسوره استیل، به لوله متصل شده و مهره این دو را به یکدیگر متصل و محکم می‌کند. قسمت رزوه دار مهره ماسوره استیل در سطح بیرونی دارای رزوه است. قسمت بدون رزوه مهره ماسوره استیل نیز دارای لبه‌ای است که با لبه مهره درگیر می‌شود . مهر هم که از داخل دارای دنده یا رزوه است. این سه بخش از مهره ماسوره مانند شکل زیر باهم درگیر شده و این اتصال خاص را به وجود می‌آورند.

آشنایی با مهره ماسوره یکسر مغزی U-PVC PN16 پیمتاش

مهره ماسوره یکسرمغزی پیمتاش یکی از انواع اتصالات تولید شده توسط برند پیمتاش است. این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است و عملکرد فوق‌العاده‌ای را نیز به شما ارائه می‌دهد. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا از مهره‌ماسوره‌های باکیفیت و با عملکرد عالی استفاده کنید بدون شک این محصولات می‌توانند از بهترین گزینه‌ها برای خرید باشند.

نکته‌ای که درباره این مهره‌ماسوره‌ها باید بدانید این است که هر دو قطعه به‌صورت جداگانه به لوله‌ها و اتصالات وصل می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود تا نصب و استفاده از آنها بسیار ساده و راحت باشد و بتوانید بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده کنید.
بعد از آن که این دو قطعه به لوله‌ها و اتصالات وصل شدند کافی است که بخش‌های نر و ماده آنها را جفت کنید. در گام آخر نیز مهره واسط که بین اجزای متصل‌کننده این مهره‌ ماسوره‌ها قرار دارد را ببندید تا اتصال مدنظرتان شکل گیرد.

مهره ماسوره

    مشاوره تلفنی